כדור פורח בצפון

 כדור פורח בצפון

כדור פורח בצפון היא חוויה מדהימה בכל שלב בחיים בכל גיל, צעיר ומבוגר. אם אתם מחפשים לצאת מהבית ולהשתתף בבילוי לא עירוני וכזה שלא הולכים אליו בשגרה הרגילה אז טיסה בכדור פורח בצפון היא האופציה המתאימה. זאת טיסה בשמי הארץ עם העננים על רקע הנופים היפים של צפון הארץ בכדור פורח צבעוני ומעניין. הסל בנוי לבטיחות מרבית ומלווה בטייס מקצועי ומנוסה.

כדור פורח בצפון יכול להתאים למגוון רב של אירועים וחגיגות מיוחדות במהלך חיינו. החל מפשוט יום כיף לילדים יחד עם המשפחה ועד להצעת נישואין מרגשת ויוצת דופן. לזוג שרוצה לחגוג יום נישואין בצורה מיוחדת לא יבין אך לא חשבו קודם על טיסה בכדור פורח בצפון.
המסע מתחיל בשעות הבוקר המוקדמות ונמשך כולו עד הסיום כארבע שעות רצופות של חוויות לכל החיים. השתתפות בניפוח הכדור ושתייה חמה על הבוקר תעלה לנו את המצב רוח ותוציא אותנו לעננים. טיסה מעל הנופים של צפון הארץ והנאה ממראות שלא רואים כל יום. ממש כמו שהיה עוד המאה ה-18.

הטיסה אורכת כשעה ובמהלכה אוספים זיכרונות ותמונות שנרצה לראות ולהראות לחברים ומשפחה כשנחזור הביתה ולעבודה. מדובר על נופים שנראים אחרת כאשר נמצאים בגובה ואנחנו רואים אותם רק בסרטים ובתמונות. כאן זאת חוויה אמתית פיזית שלנו. הרוח והאוויר משלימים את התמונה למרגשת ויוצאת דופן. כדור פורח בצפון כמו בשאר מקומות בארץ הוא אטרקציה תיירותית לתושבי ישראל וגם למבקרים מחו"ל שרוצים עוד אלמנט מעניין ואתגרי לטיול שלהם בארץ.

כדור פורח בצפון
כדור פורח בצפון

לנוחיותכם, אתם מוזמנים לבחור באחת משתי חברות כדורים פורחים בצפון הארץ:

שם החברה כתובת הערות
כדור פורח צפוני גלבוע ילדים מעל גיל 7 וגובה 1.1 מטר. טיסה בכדור פורח אסורה לאנשים עם מחלות ולנשים בהריון
כדור פורח צפון תבור ילדים מעל גיל 7 וגובה 1.1 מטר. טיסה בכדור פורח אסורה לאנשים עם מחלות ולנשים בהריון

 

בילוי נעים!