כדור פורח במרכז

כדור פורח במרכז

כדור פורח במרכז הארץ דומה לכדור פורח בשאר מקומות בישראל. הטיסה בכדור פורח במרכז יכולה להיות מעל נופי טבע וגם מעל נוף עירוני, יש חברות שאפילו משלבות מראות של שני הסוגים. מדובר על כדור פורח צבעוני וחדיש העומד בכל תקני הבטיחות ומוטס על ידי טייס בעל הכשרה ורישיון על פי חוק. לרוב קבוצות של כ 5 אנשים משתתפים בטיסה בסל אחד כאשר ניתן להזמין גם טיסה אינטימית לשני אנשים כמו זוגות למשל.

יש לא מעט סיבות ואירועים המתאימים לטיסה בכדור פורח במרכז ובמקומות אחרים בארץ. הצעת נישואין יוצאת דופן ומיוחדת או חגיגת יום הולדת מעניים ומגניב לילדים וגם למבוגרים בעצם. זאת חוויה שמתאימה לטווח גילאים מאוד רחב וההנאה כמעט מובטחת. יום נישואין הוא מצוין לציון ברחיפה של כדור פורח שבסופה גם מקנחים בשמפניה קרירה. גיבוש משפחתי או פשוט של חברים ממקום עבודה יתרום להעלאת מוטיבציה ומצב רוח של המעסיק והעובדים יחד.

טיסה בכדור פורח במרכז אורכת כשעה. ההתחלה בהשתתפות של ניפוח הכדור יחד עם הצוות המקצועי בשעות הבוקר המוקדמות על רקע הזריחה של השמש. ארוחת בוקר קטנה והמסע יוצא לדרך. צילום ואיסוף זיכרונות הם חלק מההנאה של נמשיך לספר לחברים ומשפחה בימים שאחרי ואפילו בחודשים שאחרי. זהו בילוי מומלץ לכל אחד. כדור פורח קיים כבר מהמאה ה- 18 ולא מעט אנשים זכו לטוס עליו ולראות דברים מדהימים ומעניינים מלמעלה.

בחרו יום ותפנו זמן גם אתם להרפתקה קטנה זאת. ואם יש לכם סיבה לחגוג אירוע שמח אז טיסה בכדור פורח תהיה שילוב מוצלח במיוחד.

כדור פורח במרכז
כדור פורח במרכז