טיסות חוויה

טיסות חוויה

חיינו מלאים באירועים מיוחדים אשר מחזיקים משמעות עמוקה עבורנו או עבור אלו הקרובים אלינו. פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמינו מחפשים את הדרך הטובה והנכונה ביותר לציין אירועים שכאלה ולחקוק אותם חזק בזיכרון שלנו על מנת שנוכל לחזור אליהם גם לאחר שיחלפו שנים ולהיזכר בהם כאילו התרחשו רק אתמול.

יום נישואין מרגש במיוחד, יום הולדת לילדים היקרים שלנו, הצעת נישואין, ועוד רבים ומגוונים המקרים בהם נחפש ונתחבט בשאלה מה הכי טוב כדי לחגוג את היום הזה. טיסות חוויה בכדור פורח הן אחת הדרכים המעניינות ומרתקות ביותר לעשות זאת. כאשר אתם והיקרים לכם נמצאים בגובה רב, האופק כולו נגלה לעיניכם, האדמה רחוק למטה והשמיים בהישג יד. החושים מתחדדים ואתם מוצפים באושר ובידיעה שאין הרבה רגעים מיוחדים כאלו ביום יום. הגיבוש וההתרגשות שבבאים לידי ביטוי בזמן הרחיפה בכדור פורח בגובה העננים, הם ייחודיים ומפתיעים. טיסות חוויה מעניקות למשתתפים בהן חוויה אתגרית של מגלי מקומות חדשים כמו לפני מאתיים שנה.

טיסה בכדור פורח צבעוני חדיש ובטיחותי עם טייס מנוסה ובעל רישיון מספקת אפשרות לרחף באוויר בגובה העננים ולראות את כל הנופים המקסימים שלמטה ממעוף ציפור. במשך כשעה וחצי בערך אנחנו נמצאים בסוג של מסע כייפי ומרגש. הגעה לנקודת ההתחלה בשעות הראשונות שלאחר הזריחה ואז לקיחת חלק בניפוח הכדור בהתחלה, ההמראה והנחיתה וחזרה ברכב שטח רק מעצים את כל הטיול ומשאיר טעם של לבוא עוד פעם ולהביא חברים שיגלו את כל הקסם הזה שבטיסות חוויה בכדור פורח.

אם אתם חושבים למי זה מתאים ואולי לילדים ואנשים מבוגרים זה מסוכן אז זהו שלא. ילדים כבר מגיל 5 יכולים להעלות על טיסה בכדור פורח ועד לאנשים מבוגרים שבריאותם הכללית תקינה. זאת הזדמנות של טיול ליום אחד פעם בשנה והחוויה חזקה להרבה זמן קדימה.